Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.Více informacíSouhlasím
 
 

Mapa příjezdu k penzionu Alpenheim

Vyberte si směr

Od Brna k penzionu Alpenheim

 Z Brna směr Linz a Salzburg. Ze Salzburgu po dálnici směr Graz, Villach (dálnice A 10). Cca po 45 km sjezd z dálnice doprava na Bischofshofen, směr na Zell am See (silnice 311). Jízda údolím stále po hlavní silnici směr Zell am See (cca 48 km). Před vjezdem do Zell am See projedete postupně tři kruhové objezdy (u prvního budete mít po pravé straně supermarket – MAX market). Všechny kruhové objezdy projedete rovně po silnici 311. Za třetím kruhovým objezdem se silnice rozdvojuje do tvaru vidličky. Silnice 311 se stáčí doprava do Zell, vy pojedete doleva po hlavní silnici 168 směr Kaprun, Mittersil. Po pravé straně budete mít nástupiště na lanovku (Areitbahn). Po cca 300 m přijedete na světelnou křižovatku, na ní odbočíte doprava stále směr Mittersil, Kaprun.

Po cca 800 m přijedete do místní části Zell am See – Bruckberg. Za cedulí označující tuto část obce uvidíte po pravé straně žlutou (světelnou) ceduli Penzion Alpenheim. Odbočka na náš penzion je cca 30 m za cedulí. Příjezdová cesta k penzionu je tzv. vracečka, tak si trochu najeďte z protisměru.

Zobrazit místo cesta k penzionu Alpenheim na větší mapě

info@alpy-ubytovani.com
romanpliska@volny.cz
www.alpy-ubytovani.com
+420 602 503 227
+420 724 044 150