Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.Více informacíSouhlasím
 
 

Mapa příjezdu k Alpen chalets

vyberte si směr

Od Prahy do Zell am See

Popis cesty autem do apartmánů Alpen chalets se zastávkou v kanceláři správce, která je v penzionu Alpenheim, pro vyzvednutí magnetické karty, zaplacení ubytovacího poplatku a závěrečného úklidu. Vyzvednutá magnetická karta umožňuje nejen vstup do objednaného apartmánu, ale samozřejmě i do lyžárny, která je hned vedle apartmánu. Alpenheim i Alpen chalety má na starosti český personál! 

Z Prahy na Plzeň a Rozvadov. Dále směrem Regensburg, Mnichov a na Salzburg. Před Salzburgem odbočit na silnici číslo 178 na Bad Reichenhall a na Lofer. Za městem Lofer po pár kilometrech odbočit na silnici č. 311 směr Saalfelden a Zell am See. Město Zell am See podjedete tunelem(dlouhý cca 5km). Směr Kaprun,Mittersil. Na konci tunelu odbočíte doprava na silnici 168 směr Kaprun, Mittersil. Po cca 250m přijedete na světelnou křižovatku, projedete ji rovně. Po cca 800m přijedete do místní části Zell am See – Bruckberg. Za cedulí označující tuto část obce uvidíte po pravé straně žlutou (světelnou) ceduli Penzion Alpenheim. Odbočka na náš penzion je cca 30m za cedulí. Příjezdová cesta k penzionu je tzv. vracečka,tak si trochu najeďte z protisměru.

Po vyzvednutí magnetické karty v kanceláři správce a úhradě poplatků se vrátíte zpět na světelnou křižovatku, odbočíte na ní doprava, přejedete koleje, odbočíte opět doprava, projedete kolem obchodního domu Őbau Ebster, za ním na křižovatce ve tvaru „vidličky“ se dáte doprava a po cca 100m přijedete k apartmánům Alpen chaltes (po pravé straně).


Zobrazit místo Cesta k Alpen Chalets od Prahy na větší mapě

info@alpy-ubytovani.com
romanpliska@volny.cz
www.alpy-ubytovani.com
+420 602 503 227
+420 724 044 150